سرب اسکویر اینلاین 85 گرم

از {{model.count}}

SQUAR PEAR INLINE LEAD 85gr

20,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سرب اسكوئر پر جديد برند MBM به صورت اختصاصى براى ريسه هاى كف خواب طراحى شده است ،  شكل سرب به صورت فوق العاده اى متراكم است ، از اين رو وقتى كپور طعمه را به دهن مى گيرد و هوكلينك كشيده مى شود تا به سرب برسد ، ماهى به يكباره كل وزن را احساس مى كند.اين سرب انتخاب مناسبى براى پرتابهاى كوتاه تا متوسط است ، بروى بسترهاى سنگى و سفت عملكردى عالى دارد ، به خصوص در قسمت هاى كنارى جزاير و مناطقى كه ممكن است كف آب شيب دار باشد. شكل مکعبی و خاص این سرب با لبه های گرد احتمال خطای سربهای قدیمی را ندارد چراکه وجوه مسطح در سربهای اسکویر قدیمی باعث مى شد كه گاهى به جاى انكه سرب بغلتد و بر روى يكى از وجوه بايستد به صورت ايستاده در كف آب قرار مى گرفت و با قرار گيرى هرزگرد سرب رو به بالا ریسه نیز بالای كف آب به شكلى كاملا ن مناسب قرار مى گرفت!

محصولات مشابه

مهره ضربه گير

BUFFER BEAD 20mm

65,000 تومان
هرزگرد کوییک چنج

QC SWIVEL #8 10pcs

65,000 تومان
سوزن لیدکور

SPLICING NEEDLE

55,000 تومان
استاپ اكستندر

EXTENDER STOPS

35,000 تومان
كليپس اسنپ

SNAP CLIPS

55,000 تومان
نیکد تیل رابر

NAKED TAIL RUBBER

45,000 تومان
طراحی به روز
شکل و طراحی این سرب برگرفته از بروزترین سربهای اسکویر روز دنیاست و تمامی خطاهای سربهای قدیمی در آنها اصلاح شده است.
ماندگاری رنگ
در پروسه رنگ کردن سربهای MBM از روش حرارت فوق العاده بالا استفاده شده بطوریکه لایه سطحی سرب ذوب گشته و رنگ بطور کامل با بدنه سرب اجین گشته است.
اینزرت فوق العاده
اینزرتهای بکار رفته در سربهای MBM کیفیتی همپای بهترین برندهای روز جهان داشته و با جنس منعطف ، نرم و با دوام استفاده آنها با تمام سیستمهای سرب را لذت بخش می کند.
سه رنگ استتاری
سه رنگ خاص سنگی ، شنی و لجنی سربهای MBM که تکنولوژی آنها انحصارا در اختیار برند کارپی قرار گرفته دارای حداکثر استتار و حداقل بازتاب نور هستند بطوریکه تمام نیازهای کپورگیری شما در بسترهای مختلف پوشش می دهند و بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان می آورند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...