سرب گريپر آویز ٧٠ و ١١٠ گرمى

از {{model.count}}

NEW GRIPPER LEAD 70 & 110 gr

30,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
وزن
وزن را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اين الگوى سرب در واقع نسخه پيشرفته و تكامل يافته سربهاى گريپاست ، همانطور كه در توضيحات سربهاى گريپا گفته شد اين سربها به هدف دست يابى به يك ايستايى و پايدارى بر روى بستر طراحى شده اند تا در قسمتهاى شيبدار به خوبى به كف درياچه چنگ زده و پايدارى بيشتر از وزن خود را بدست دهند ، در الگوى جديد با تغييراتى تلاش شده تا اين ويژگيها تقويت شود كه به چند مورد آن اشاره مى كنيم : در الگوى جديد قسمت حلقه اشكى شكل و توخالى سرب بزرگتر در نظر گرفته شده و حالت اشكى آن تقويت گشته با بر خورد سرب به بستر هاى شيب دار با ورود محتويات بستر به داخل اين قسمت تو خالى ، حفره مذكور همچون قلابى عمل كرده و از ليز خوردن و حركت سرب بر روى بستر جلو گيرى مى كند.اما اگر وجود اين قسمت تو خالى براى ثابت نگه داشتن سرب كافى نباشد در الگوى قبلى زايده هاى بيرون زده دايره شكلى وجود داشت تا از حركت سرب جلوگيرى كنند اما در الگوى جديد اين برجستگى ها تبديل به برجستگى هايى شده كه بطور كامل دور بدنه سرب حركت كرده و همانند چنگالهاى يك پنجه وارد بستر شده و مانع حركت سرب مى شود.

محصولات مشابه

قاشق کارپی

MULTI SPOON

140,000 تومان
دو راهی حلقه دار سایز 11

RING SWIVEL #11 10pcs

55,000 تومان
ذرت مینی

MINI CORN 10pcs

45,000 تومان
نخ چرخ فارکست

FARCAST REEL MONO LINE

450,000 تومان
عبور دهنده نخ ۱ متری

LINE THREADER

55,000 تومان
مهره شوک دهنده

SHOCK BEADS

45,000 تومان
طراحى به روز
شکل و طراحی این سرب برگرفته از بروزترین سربهای گریپر دنیاست و تمامی خطاهای سربهای قدیمی در آنها اصلاح شده است
ماندگارى رنگ
در پروسه رنگ کردن سربهای MBM از روش حرارت فوق العاده بالا استفاده شده بطوریکه لایه سطحی سرب ذوب گشته و رنگ بطور کامل با بدنه سرب اجین گشته است.
دو راهى خاص
دو راهی های سربهای پندانت MBM همه از نوع بیگ آی ( با چشمی بزرگ ) هستند که این ویژگی علاوه بر سهولت استفاده با تمام لید کلیپها به شما اجازه می دهد تا در سیستمهای رانینگ روز دنیا نیز آنها را به کار گیرید.
سه رنگ استتارى
سه رنگ خاص سنگی ، شنی و لجنی سربهای MBM که تکنولوژی آنها انحصارا در اختیار برند کارپی قرار گرفته دارای حداکثر استتار و حداقل بازتاب نور هستند بطوریکه تمام نیازهای کپورگیری شما در بسترهای مختلف پوشش می دهند و بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان می آورند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...