مهره شوک دهنده

از {{model.count}}

SHOCK BEADS

55,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
رنگ
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در رسته مهره های کارپی با طیف متنوعی از انواع مختلف این محصول مواجه می شوید که هر یک در جایگاه خود نقش خاصی را ایفا  می کند ، همان طور که از نام این مهره می توان حدس زد وظیفه اصلی آن شوک دادن و یا به زبان خودمانی ماهیگیران تقه زدن در سیستمهای چودی ، هلی کوپتری ، رانینگ و موارد مشابه می باشد ، شکل حفره مخروطی این محصول سبب شده تا به راحتی بر روی لیدکورهای مختلف به حالت نیمه ثابت بایستد و یا اگر قصد استفاده از آن را بر روی نخ اصلی یا لیدر های نازک دارید با استفاده از تکه کوچکی تیوب سلیکونی و وارد نمودن مهره از سمت بازتر آن به وضعیت نیمه ثابت بینظیری برسید.

محصولات مشابه

پیچ هرزگرد دار بویله

SCREW SWIVEL

65,000 تومان
لودر بزرگ و کوچک

LOADER KIT SET

170,000 تومان
آنتی تنگل هچ جی

HG ANTI TANGLES

65,000 تومان
انبر چند کاره

MULTI FUNCTION PILER

385,000 تومان
ذرت تریپل

TRIPLE POP UP CORN 5x3 pcs

55,000 تومان
دستکش مخصوص پرتاب

CASTING GLOVES

95,000 تومان
حفره مخروطی
با کمک یک حفره مخروطی به راحتی مهره شما بر روی اکثر لیدر های کپوری فیکس خواهد شد و حتی در غیر اینصورت نیز می توانید به یک تکه تیوب سلیکونی مهره را حتی بر روی نخ اصلی تان ثابت کنید.
اندازه مناسب
قطر ٦ ميليمترى به معناى پوشش بسيارى از نيازهاى شما در بستن سيستمهاى مختلف مى باشد.
دو رنگ استتاری
برند کارپی این مهره فوق العاده را در دو رنگ استتاری قهوه ای و سبز مات ارائه نموده تا تمام نیازهای کپورگیران اقلیمهای متفاوت را پوشش دهد.
کیفیت بینظیر
مهره های بی کیفیت را فراموش کنید و با اتکا به ویژگی بارز تمام محصولات کارپی که کیفیتی در سطح جهانی این رشته است ، تمام احتمالات را در جهت نتیجه ای بینظیر به نفع خود کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...