المنت حلقه دار

از {{model.count}}

RING BAIT SCREW 12mm

75,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

در بسيارى از ريسه براى سهولت اتصال بويله به ريسه مى توانيد از المنتها و پيچ هاى مخصوص استفاده كنيد كه هر يك در وضعيت و موقعيت خاصى در جايگاه اصلى خود قرار مى گيرند ، براى مثال گاهى شما نياز به وسيله اى داريد كه كاملا ظريف باشد كه باعث شكسته شدن بويله نشود كه در اين صورت المنت گزينه بهترين گزينه خواهد بود و نوع خلقه دار اين قطعه كارايى هاى بسيار بيشترى نسبت به انواع بدون حلقه دارد و حتى در صورت نياز مى توانيد به راحتى حلقه را با يك انبر جدا كنيد ، المنتهاى كارپى تكل همه از تكنولوژى پرداخت سياه بهره مى برند كه انعكاس نور را به صفر مى رساند ، سايز ١٢ ميليمترى قسمت پيچ اين وسيله رنج وسيعى از سايزهاى بويله را بخوبى نگاه مى دارد ، يك حلقه ٣/٧ ميليمترى شما را قادر مى سازد تا خواه در انتهاي قسمت مويى ،  بر روى قسمت دى ريسه و چه بر روى ساق قلاب در ريسه هاى مختلف بتوانيد بسادگى از اين ابزار استفاده كنيد تا مدت زمانى كه جهت تعويض طعمه هايتان صرف مى شد به چند ثانيه تقليل يابد.

محصولات مشابه

دو راهی سایز 8

SWIVEL #8 10pcs

65,000 تومان
نوار پی وی ای

PVA TAPE 10mm 20m

115,000 تومان
حلقه اشکی

PEAR TYPE RIG RING Medium 20pcs

75,000 تومان
تیوب هایاتوس

HIATUS TUBE

255,000 تومان
هرزگرد اسپینر

SPINNER SWIVEL #11 10pcs

85,000 تومان
استاپ اكستندر سه بعدی

3D EXTENDER STOPS

55,000 تومان
بلك مت
پرداخت سياه در قطعات فلزى بازتاب نور را به حداقل مى رساند و با بكار گيرى لوازم كارپى هيچ نيازى به نگرانى از سمت اين موضوع وجود نخواهد داشت.
حلقه ٣/٧
يك حلقه ٣/٧ ميليمترى شما را قادر مى سازد تا خواه در انتهاي قسمت مويى ، بر روى قسمت دى ريسه و چه بر روى ساق قلاب در ريسه هاى مختلف بتوانيد بسادگى از اين ابزار استفاده كنيد.
نگهدارى فوق العاده
شكل دندانه هاى اين پيچها باعث مى شود در بويله بخوبى سفت شود و به لطف ظرافت بدنه آن جاى نگرانى ترك خوردن انواع بويله هاى سفت وجود ندارد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...