براید چرخ نگسوس 600 متری

از {{model.count}}

NEXUS MAINLINE BRAID 25 LB

1,850,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اکثریت ماهیگیران نخهای تک رشته ای نایلونی را به عنوان نخ اصلی می پسندند ، از عمده ترین دلایل این انتخاب می توان به قیمت اقتصادی ، خواص عبور نور و استتار ، وجود کشسانی های مختلف و نقطه گسستی که فشار بیش از حد به چوب و چرخ یا دست ماهیگیر وارد نکند ، نام برد. اما در نقطه مقابل ماهیگیران سخت پسندی هستند که حاضرند برای رسیدن به ماهی رویاهایشان هر ریسک و هزینه ای را متقبل شوند و بر روی چرخ خود هم از نخ براید استفاده می کنند ،نگسوس اولین برایدسینک چرخ اراِه شده توسط کارپی ست که تمام تمرکز آن بر  روی جلب رضایت سخت پسند هاست. از مهمترین برتری های نخ اصلی براید نگسوس به نخهای نایلونی می توان مواردی چون استقامت بیشتری ،ضد خراش بودن ، رنگ استتاری سبز ، عکس العمل کپور و ترس کمتر ماهی در لحظه تماس با نخ ، فرو روی سریع ، ضد پیچ و تاب بودن ، عدم کشسانی و متعاقبا حس کامل بستر و حرکات ماهی را نام برد.

محصولات مرتبط

نخ چرخ فارکست

FARCAST REEL MONO LINE

450,000 تومان
نخ چرخ کمولین

CAMOLINE REEL MONO LINE

450,000 تومان
نخ چرخ ساپ لاین

SUP-LINE MAIN LINE

380,000 تومان
سینکینگ
فرو روی ایده آل این نخ به شما اجازه می دهد در صورت نیلز از آن برای بستن ریسه هم استفاده کنید.
کشسانی صفر
وقتی کشسانی یک نخ به صفر برسد شما تمام حرکتهای سرب یا ماهی را بر روی چوب خود احساس خواهید کرد.
ضد تاب
از اسپینیگ کارهایی که نخ اصلی براید بکار می گیرند سوال کنید مطمعنا از دلایل اصلی این انتخاب پیچ خوردن کمتر نخ آنها خواهد بود.
استقامت بیشتر
شما با قطر کم 0/30 میلیمتر نقطه گسستی معادل 11/4 کیلوگرم خواهید داشت که به معنی پرتاب بهتر و عملکرد موفق تر در بسترهای پر مانع خواهد بود.
رنگ خاص
رنگی سبز استتاری و دو توناژ حد اکپر استتار را برایتان به ارمغان آورده و عکس العمل ماهی پس از تماس با نخ بسیار متفاوت از نخهای نایلونی ست.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...