قلاب کرنک

از {{model.count}}

KRANK HOOK

85,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

طراحی این قلابهای فوق العاده برگرفته از سوزن بخیه می باشد و همانطور که می توان حدس زد الگوی منحصر به فرد و نوک رو به بیرون خمیده قلاب عملکردی درست مشابه سوزن بخیه داشته به طوری که پس از اولین خراش و نفوذ اولیه نوک قلاب با فشار بیشتر نه تنها قلاب بیرون نمی آید بلکه با خریدن به عمق لب ماهی ، نشست ماندگارتری پیدا می کند.قلاب کرانک را می توانید در تمامی ریسه ها به کار بگیرید اما اگر به دنبال نظر کپورگیران برجسته جهان هستید باید در نظر داشته باشید که این قلاب بهترین گزینه برای طعمه های کف خواب نخواهد بود و در مقابل عمل کرد آن در ریسه هایی چون رونی و به طور کلی با استفاده از اسپینر سوییول همه چیز به نقطه عکس باز می گردد و هیچ قلابی به گرد پای آن نمی رسد.

محصولات مرتبط

قلاب گریپا سامورایی

GRIPPA HOOK

120,000 تومان
قلاب موگر سامورایی

MUGGER HOOK

120,000 تومان
قلاب واید گیپ سامورایی

WIDE GAPE HOOK

120,000 تومان
قلاب دگر سامورایی

DAGGER HOOK

120,000 تومان
قلاب هکس دراگون‌

HEX DEAGON HOOK

95,000 تومان
قلاب چودی

CHODY HOOK

85,000 تومان
ماندگاری برتر
همانطور که در توضیحات اشاره شد کافی است کرنک خراش اولیه را با موفقیت به جای گذارد و سپس فشار بیشتر تنها ماندگاری قلاب را افزایش خواهد داد.
مقاومت بیشتر
این قلابها در رنج مفتولهای معمولی کارپی عرضه شده چرا که به طور ذاتی شکل خاص و پایه کوتاه این الگو احتمال باز شدن آن را کاهش می دهد.
نوک خمیده به بیرون
نوک این قلابها علاوه بر یک خم چنگالی رو به داخل کمی به بیرون نیز خم شده و همین امر سبب می شود احتمال خراش اولیه افزایش یابد.
نفوذ بینظیر
الگوی خاص و خمودگی رو بی بیرون نوک و یک پایه کوتاه همه دست به هم داده اند تا تمام فشار وارده به قلاب با چرخش و نفوذ بیشتر آن خنثی شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...