قلاب چودی

از {{model.count}}

CHODY HOOK

85,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
سایز
سایز را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

استفاده از ریسه های پاپ ریزه کاریهای خود را دارد در ابتدا همه چیز کمی پیچیده بنظر می رسد اما به محض آنکه هنرجو های رشته کپورگیری با قدرت باور نکردنی ریسه و طعمه های پاپ آشنا می شوند دیگر بدون مجموعه ای از ریسه ها و طعمه های پاپ آنها را لب آب نخواهید دید ، یکی از قدرتمند ترین ریسه های پاپ که به صورتهای مختلف مثل : نیکد ، هلی کوپتری ، مفصلی و ... در سیستمهای مختلف سرب مورد استفاده قرار می گیرد ریسه چود می باشد ، شکل و ذات عملکرد منحصر به فرد این ریسه به گونه اییست که توان به دام انداختن بزرگترین کپورها را دارد و با کمی تحقیق در مورد صید ماهیهای رکورد در می یابید بخش قابل توجهی از این رکوردها با ریسه چود درسیستمهای مختلف سرب به ثبت رسیده ، پس اگر تا به حال نسبت به این ریسه معجزه آسا بی توجه بودید وقت آن رسیده تا با عملکردی درست کارآیی آن را به چالش کشیده و ببینید چگونه یکی از عشاق این ریسه بی بدیل خواهید شد. برند کارپی به سراغ دو اندازه از پرمصرف ترین قلابهای چودی رفته تا کیفیت منحصر به فرد یک مفتول فوق مقاوم و نوک بسیار تیز قلابهای ژاپنی را به جعبه لوازم شما برساند.

محصولات مرتبط

قلاب گریپا سامورایی

GRIPPA HOOK

120,000 تومان
قلاب موگر سامورایی

MUGGER HOOK

120,000 تومان
قلاب واید گیپ سامورایی

WIDE GAPE HOOK

120,000 تومان
قلاب دگر سامورایی

DAGGER HOOK

120,000 تومان
قلاب هکس دراگون‌

HEX DEAGON HOOK

95,000 تومان
قلاب کرو شنک

CURVED SHANK HOOK

85,000 تومان
نوك تيز
تكنولوژى تيز نمودن كميكال كه از ابتكارهاى مهندسهاى ژاپنى است ، نوكى به تيزى سوزن را به شما ارايه مى كند كه به اين آسانى كند نمى شود.
روكش تفلون
پى تى اف و يا روكش تفلون علاوه بر خاصيت جذب نور و عدم بازتاب آن استحكام قلاب شما را افزايش مى دهد و مقاومت آن را در مقابل آبهايى با پ هاشهاى مختلف افزايش مى دهد.
ميكرو بارب
در ماهيگيرى ورزشى رها نمودن ماهى در سطح سلامتى بالا و با كمترين آسيب از مهمترين اركان مى باشد كه قلابهاى كارپى با داشتن خار پشت نوك بسيار ريز علاوه بر نفوذ خوب و ماندگارى فرق العاده به هنگام خارج نمودن كمترين آسيب را به لب ماهى وارد مى كنند.
چشمی رو به بیرون
یک ویژگی منحصر به فرد قلابهای چودی چشمی خمیده به بیرون است که تضمین کننده قرار گیری قوسی شکل ریسه است که یکی از رازهای عملکرد اعجاب برانگیز ریسه های چودی ست.

ببخشید درون هر بسته چند عدد وجود داره؟

446 روز پیش ارسال پاسخ

درود بر شما
همه قلابها و اکثر ادوات دیگه ۱۰ عددی هستند

446 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...